Tracon 16A 3P C 6kA EVOZ3C16
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Tracon Istič 16A/3P C 6kA EVOZ3C16
Technické parametre Spúšťacia charakteristika C Počet pólov 3 Počet zaistených pólov 3 Dimenzované napätie 400 V Dimenzovaný prúd 16 A Dimenzované najvyššie trvalo prípustné napätie Ui 500 V Menovité impulzné skúšobné napätie Uimp 4 kV Spôsob montáže DIN lišta Druh napätia AC Frekvencia 50...